Het team


Binnen onze school zijn onderstaande mensen werkzaam.
Wij zijn allemaal bereikbaar via ons e-mailadres en het algemene telefoonnummer van de school: 0475-591414. 
 
Managmentteam: 

Peggy van Ratingen
Interim-directeur   
(wisselend 1 dag in de week)
   


Anne Lommen
teamleider
@: a.lommen@spolt.nl 
(maan-, dins-, donder-, en vrijdag)   


Mariska Brouwers
Coördinatie Leerlingenzorg Onderbouw (1 t/m 4)      
@: m.brouwers@spolt.nl
(dinsdag, donderdag) 


Annelies van Beek
Coördinatie Leerlingenzorg Bovenbouw (5 t/m 8)
@: a.vanbeek@spolt.nl
(maan- dins- en woensdag)



De groepen:
 
Groep 1/2        
 
Marga Segers
@: m.segers@spolt.nl 
 

Groep 1/2

 

José Luijten                            
@ j.luijten@spolt.nl
(maan-, dins- en woensdag)

Dorethé Verwijlen
@: d.verwijlen@spolt.nl 
 (donder- en vrijdag) 

Groep 3
 

Denise Janssen
@: d.janssen@spolt.nl
 

 

Groep 4

 

Marianne van Heugten
@: m.vanheugten@spolt.nl
(maan- en dinsdag) 

Inge Oehlen
@: i.oehlen@spolt.nl
(woens-, donder- en vrijdag) 

Groep 5


 

Lydia Brouns
@: l.brouns@spolt.nl
(maan-, dins-, woensdag)
 
Patricia van Heel
@: p.vanheel@spolt.nl
(woens-, donder- en vrijdag) 
Groep 6

 
Marjon Metsemakers
@: m.metsemakers@spolt.nl
(maan-, dins- en vrijdag) 
Corry aan den Boom
@: c.aandenboom@spolt.nl
(woens-, donder- en vrijdag) 

Groep 7

 

Inge Oehlen
@: i.oehlen@spolt.nl
(maan- en dinsdag) 

Annet Delil
@: a.delil@spolt.nl
(woens-, donder- en vrijdag) 

Groep 8 
 

Iris Verhagen
@: i.verhagen@spolt.nl 
 



Onderwijsondersteunend personeel: 
 
Onderwijsassistent    

    
Nicole Gommans
@: n.gommans@spolt.nl
(dinsdag t/m donderdag) 
 
 
Vakleerkracht muziek    

    

Krissie Verstappen
@: k.verstappen@spolt.nl
(dinsdag) 
 
Vakleerkrachten gym
 

Roy Jacobs                                
Bureau 9
(woensdag) 
 
Lars Joosten
Bureau 9
(woensdag)
 
Administratie                

        
 Marjo Verhaeg
 @: m.verhaeg@spolt.nl
 (dins-, donder- en vrijdag) 
 
 
Conciërge                          

 

John Luijten
@: j.luijten2@spolt.nl
(woens-, donder- en vrijdag)
 
 
Interieurverzorging    
    
 
Annemiek Gijsen                    
@: annemiek.gijsen@spolt.nl
    Schoonmaakbedrijf Pleco 



We mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:
 
Klusopa's            
      
Opa Piet        
(dinsdag) 
    Opa Har
    (dinsdag) 
 
Ondersteuning in kleutergroepen        
    

Annie Kierkels
(maandag)
 
 
Remedial teaching

 

Mien Verkoelen
(vrijdag) 
 
 
Coordinator schooltuintjes  Anjo Timmermans